DOĞU ANADOLU ERZURUM EV’LENİYORUZ, MOBİLYA, KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK FUARLARI 35.036 ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI

Kuruluşumuz Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Erzurum Ticaret Borsası,  Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Erzurum Mobilyacılar Odası, Erzurum Kuaförler ve Berberler Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve KOSGEB’in değerli destekleri ile düzenlenen, DOĞU ANADOLU - ERZURUM EV’LENİYORUZ Evlilik Hazırlıkları, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, DOĞU ANADOLU-ERZURUM MOBİLYA Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı ve DOĞU ANADOLU-ERZURUM KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK Fuarı 24 Mart 2019 Pazar akşamı saat 20.00 ‘de sona erdi.

70 firma, 100lerce marka ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile gerçekleşen Doğu Anadolu Erzurum Ev’leniyoruz, Mobilya, Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarları 4 gün boyunca 35.036 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve basın mensuplarına teşekkür ediyor, gelecek fuarlarda tekrar bir arada olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN